Poklon kartice – Savršen poklon za svakoga !

Poklon kartice – Savršen poklon za svakoga!

Želite li pokloniti idealan dar članovima Vaše obitelji, prijateljima ili poslovnim partnerima, od sada možete kupiti Atrijum poklon kartice i pokazati im kako brinete o njihovom zdravlju!

Izaberite karticu u različitim vrijednosnim iznosima:

1. Kartica u vrijednosti od 100 KM
  2. Kartica u vrijednosti od 200 KM
  3. Kartica u vrijednosti od 300 KM
  4. Preventivni sistematski pregled 190 KM
  5. Preventivni sistematski pregled 230 KM

PRAVILA KORIŠTENJA POKLON KARTICE POLIKLINIKE ATRIJUM

Poliklinika Atrijum, Sarajevo kao izdavatelj Poklon kartice utvrđuje Pravila korištenja kartice. Ova Pravila obvezuju kako Polikliniku Atrijum tako i svakog Kupca (korisnika Poklon kartice). Kupnjom Poklon kartice Kupac prihvaća Pravila korištenja kartice.

• Kartica je izrađena od plastike, s vrijednošću prema odabiru Kupca.
  • Kartica se može kupiti samo u Poliklinici Atrijum.
  • Kartica ne glasi na ime, te je s toga prenosiva.
  • Uplatu vrijednosti na karticu nije moguće napraviti korištenjem kartice na rate.
  • Kartica se može koristiti za plaćanje svih medicinskih usluga u sklopu Poliklinike Atrijum.
  • Kartica se mora iskoristiti u roku od 12 mjeseci od dana kupovine iste.
  • Kartica se može korisitit samo jedanput, dok se neiskorišteni dio novca ne vraća.
  • Nakon iskorištenih sredstava na  kartici, karticu je potrebno vratiti Poliklinici Atrijum.
  • Poliklinika Atrijum ne odgovara za gubitak kartice stoga u slučaju gubitka ili uništenja kartice za istu nije moguće tražiti povrat novca ili bilo koju drugu naknadu štete.
  • Kupac kartice može telefonskim pozivom na telefon 033 768 765 I naručiti svoj pregled.
  • Poliklinika zadržava pravo izmjene ovih Pravila, odnosno ukidanja daljnje prodaje kartica u svakom trenutku, uz obavezu da vlasnicima kartica omogući korištenje iste do njihovog roka valjanosti.
  • U slučaju spora između vlasnika kartica, stranke ugovaraju nadležnost stvarno nadležnog suda u Sarajevu.