Suradnja Poliklinike Atrijum sa Anadolu medical centrom !

S ponosom Vas obavještavamo da su finalizirani pregovori o zajedničkoj suradnji Poliklinike Atrijum sa jednom od najboljih zdravstvenih ustanova u Turskoj.

Suradnja ima za cilj pružanja što kvalitetnije usluge stanovnicima Bosne i Hercegovine. Zajednički projekti imaju za cilj razmjenjivanje informacija, edukacija osoblja, kao i stalne posjete između Anadolu medical centra i Poliklinike Atrijum.

Više o Anadolu Medical Centru

Anadolu Medical Centar Osnovan 2005. godine. Centar je povezan sa bolnicom Johns Hopkins u Sjedinjenim Američkim Državama, koja glasi za medicinski centar broj jedan u SAD-u.

Bolnica pokriva širok spektar usluga, uključujući neurološke znanosti, kardiovaskularne bolesti, onkologiju, ginekologiju i IVF, dijagnostiku i snimanje.

Postoji devet onkoloških odjela, uključujući onkološku dijagnostiku, hiruršku onkologiju, medicinsku onkologiju, radijacijsku onkologiju, hematološku onkologiju i onko-kardiologiju.

Onkolog Prof.N.Serdar Turhel u posjeti Poliklinici Atrijum 08.04.2020!

Prvi zajednički projekat između Atrijuma i Anadolua je dolazak onkologa Prof. N. Serdar Turhel.

Profesor sa velikim iskustvom iz onkologije, na raspolaganju će biti svim onkološkim pacijentima kojima je potrebno :

• Konsultacije oko daljneg liječenja
  • Drugo mišljenje
  • Konsultacije oko liječenja u inostranstvu

Posjeta Prof.N.Serdar Turhel-a je planirala za 08.04.2020 godinu.

Važno je napomenuti da je profesor 2015. godine izabran za predsjednika Odjela za onkologiju Evropskog liječničkog udruženja.

Da bi zakazali svoje konsultacije , potrebno je da nam pošaljete Vaše nalaze na mail adresu poliklinika.atrijum@gmail.com

Više informacija možete dobiti putem mail upita ili pozivom na broj 033 467 444

Zdravlje Vaše porodice u sigurnim rukama !