Vađenje krvi iz prsta kod djece !

Stručni tim laboratorije Poliklinike Atrijum omogućava da postupak vađenja krvi djeci i bebicama prođe što bezbolnije i krajnje ugodno za roditelje i djecu. Posebno prilagođen pribor za vađenje kapilarne krvi iz prsta (BD baby lancete) postupak vađenja krvi dodatno olakšava. Za male hrabre dječake i djevojčice pripremili smo DIPLOMU ZA HRABROST kao i pakete s specijalnim popustima.

Pedijatrijski panel – Mini
KKS, CRP, glukoza, urea, kreatinin, zeljezo, Urin – 40,00

Pedijatrijski panel- Midi
KKS, CRP, glukoza, urea, kreatinin, zeljezo, TIBC, UIBC, urin, Minerali (Natrij, Kalij, Kalcij, Hloridi), AST,ALT, LDH, Bilirubin – 80 KM